Zesłanie Ducha Świętego

20 maja 2018r.

1. Codziennie o godz.17:30 nabożeństwo majowe.

1. Od czwartku do soboty przeżywamy Triduum Eucharystyczne prze odpustem Świętej Trójcy. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach i adoracji Najświętszego Sakramentu.

1. W niedzielę 27 maja będziemy obchodzili uroczystość odpustową ku czci Świętej Trójcy. Suma odpustowa o godz.12:00. Przewodniczyć będzie ks. kanonik Paweł Pęczek dyrektor Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Porszewicach.

1. Od jutra przenosimy nasze życie liturgiczne pod namiot, który będzie służył nam za tymczasowy kościół. Jest to bardzo duże przedsięwzięcie logistyczne dlatego proszę o pomoc i modlitwę. Wiąże się to z przystąpieniem do I części naszej inwestycji, a więc skucia posadzki i dokonania odpowiednich wylewek i izolacji.

1. Każdego tygodnia wpływają ofiary na nasze prace za co jestem bardzo wdzięczny i składam serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Przed kościołem do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i mały Gość dla dzieci.

1. Dzień Pięćdziesiątnicy otwiera nasze serca na Dar z wysoka, którym jest Duch Święty. On rozjaśni nasze umysły i serca oraz doprowadzi do całej prawdy. Wraz z całym Kościołem wołamy: Przyjdź Duchu Święty i przemień nas samych, nasze domy i rodziny, naszą Ojczyznę.