NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
31.05.2020

1. Dziś transmisja Mszy św. o 11:30 i do godziny 13:00 możliwość przyjęcia Komunii św. dla tych osób, które uczestniczą we Mszy św. poprzez media.
  2. Okres wielkanocny kończy się dziś Niedzielą Zesłania Ducha Świętego.
  3. Dziś ostatnie nabożeństwo majowe o 17:30.
  4. Od jutra o 17:30 w naszym kościele nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zapraszamy także do obecności młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę Odpust parafialny ku czci Świętej Trójcy. Suma odpustowa o godz. 12:00. Zaproszony do przewodniczenia jest ks. Proboszcz Andrzej Ścieszko.
  6. Od czwartku do soboty przeżywać będziemy Triduum Eucharystyczne przed odpustem.
  7. W najbliższy piątek I piątek miesiąca. Wyjazd do chorych od 9:00. Spowiedź od 16:30.
  8. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej jest Gość niedzielny i Niedziela.
  10. Przed kościołem zbiórka do puszek na wakacyjne akcje Caritas.