III Niedziela Wielkiego Postu

24 marca 2019 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o godz.16:30.

1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeżywana jako Dzień Świętości Życia. W czasie liturgii o godz.17:00 możemy złożyć przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego. Odpowiednie broszury znajdują się na stoliku.

1. W piątek Droga Krzyżowa o godz.16:30. Druga droga Krzyżowa odbędzie się w terenie. Rozpoczęcie po mszy świętej o godz.17:00. Chętnych do udziału w tej modlitwie prosimy o odpowiednie przygotowanie[ ciepły ubiór,źródło światła i odpowiednie buty]. Trasa drogi wynosi ok.6 kilometrów.

1. Caritas przeprowadza akcję „Tak. Pomagam” polegającą na zbiórce żywności w wystawionych koszykach. W naszej parafii będzie ona zorganizowana w sklepie w Borowej ul. Długa 101.

1. Komunikaty Kurii Biskupiej o Arenie Rodzin.

1. Od przyszłej niedzieli msza święta popołudniowa będzie sprawowana o godz.18:00.

1. Bóg zapłać” za ofiary na nasze kościelne inwestycje.

1. Z racji dnia Świętości Życia przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na FOŻ.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Drzewo figowe otrzymało kolejną szansę, aby wydać piękne owoce. Każdy z nas dostaje od Dobrego Boga niejedną taką okazję, aby wrócić do wartościowego, pełnego miłości życia. Czas wielkiego Postu zapewne nam w tym pomaga.