XIII Niedziela Zwykła

30 czerwca 2019 r.

1. Porządek mszy świętych w naszym kościele: o godz.9:00,11:00 i 18:00. Spowiedź przed mszami świętymi.

1. W piątek [ I miesiąca] ks. Damian od godz.9:00 uda się z posługą do swoich chorych. Spowiedź w kościele od godz.17:00.

2. W przyszłą niedzielę [ I miesiąca] dzień adoracji Najświętszego Sakramentu.

1. Zakończyliśmy I etap prac związanych z odwilgoceniem kościoła. Zostały wtłoczone odpowiednie preparaty i obecnie odbywa się proces osuszania. II część prac kontynuowana będzie na wiosnę.

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na nasze inwestycje.

1. Niedziela”, „Gość Niedzielny” - do nabycia przed kościołem.

1. Wymagania Jezusa względem wezwanych do służby są wymagające i jednoznaczne. Wybierając się w drogę z Panem nie można oglądać się wstecz i zajmować innymi sprawami. Nasza odpowiedź dla Chrystusa także winna brzmieć z całego serca i być całkowita. Nie możemy dzielić się ze światem i jego wezwaniami.